Da Vinci Restauracja Hotel

Da Vinci

Hotel - Kawiarnia - Restauracja

Czytaj więcej

Da Vinci Restauracja Hotel

Da Vinci Hotel W Podzamczu


Podzamcze to miejsce wyjątkowe, gdzie przeszłość łączy się z teraźniejszością, niby na uboczu, a nie do końca. Droga krajowa nr 7 już nas omija – a zatem nie każdy do nas zjedzie, ale Ci co zawitają nie pożałują.

Kompleks Da Vinci został odrestaurowany zaledwie kilka lat temu – większość naszych gości pamięta ruiny, po których dziś nie ma już śladu.

O nas

Restauracja z widokiem na Zamek królewski w Chęcinach


W naszych progach można zatrzymać się na nocleg w przytulnym hotelu ***, zjeść smaczne i estetycznie podane dania kuchni polskiej z delikatnym akcentem kuchni śródziemnomorskiej, a to z uwagi na fakt, że Centrum Nauki, Hotel oraz Restauracja noszą nazwę Da Vinci.

Szefowie kuchni w restauracji to dosłownie wirtuozi smaku z bardzo dużym zmysłem estetycznym. Przygotowują dania najwyższej jakości z naturalnych składników i produktów głównie od lokalnych dostawców.

Da Vinci restauracja danie
Da Vinci restauracja danie
Da Vinci danie

Nasze pokoje


Baza noclegowa znajduje się w zabytkowym spichlerzu – pokoje są bardzo przytulne. Hotel Da Vinci *** może pomieścić do 50 osób.

Między hotelem a Centrum Nauki znajduje się urocza fontanna. Z hotelu ale i z restauracji rozpościera się przepiękny widok na zamek królewski w Chęcinach, który nocą jest podświetlony. Alejki między hotelem, restauracją, a parkingiem są także oświetlone, co dodaje temu miejscu uroku.

Pokoje

“Opinie naszych Gości”

Opinie

Atrakcje


Da Vinci to doskonałe miejsce na odpoczynek i relaks – w kompleksie znajduje się Dwór Starostów Chęcińskich z częścią muzealną, odrestaurowany ogród barokowy, park, plac zabaw dla dzieci, siłownia zewnętrzna i Centrum Nauki Da Vinci z wystawą o człowieku. Z okien hotelu, restauracji rozpościera się piękny widok na Zamek w Chęcinach, który wieczorem króluje nad okolicą swoim blaskiem.

zrzut ekranu mapy
covid info
cancel
bon turystyczny
U nas zrealizujesz polski bon turystyczny
Czytaj więcej
Zadzwoń
Rezerwuj
Dojazd
image/svg+xml
Zamów online