Hotel Da Vinci

W lipcu 2017 r. hotel Da Vinci zyskał nowy wizerunek – w pokojach pojawiła się wykładzina, nowe meble i nowy wystrój.

Hotel znajduje się w wyjątkowym miejscu, gdyż zabytkowy spichlerz został zaadoptowany na miejsca noclegowe – ma to swój urok, ale i wiąże się z pewnymi ograniczeniami – pokoje nie są duże, ale za to bardzo przytulne. Baza noclegowa została ograniczona do 37 miejsc (grupy szkolne – 49 miejsc), gdyż zależy nam na tym, aby goście czuli się w miarę swobodnie. Pojawiły się pokoje małżeńskie w dwóch opcjach: standard i king size – różnią się wielkością łóżek.

– 4 pokojami 1- osobowymi typu standard;

– 2 pokojami 1 – osobowymi z dużym łóżkiem;

– 3 pokojami 2 – osobowymi z pojedynczymi łóżkami, które możemy łączyć w duże łóżka małżeńskie;

– 11 pokojami z łóżkiem małżeńskim, które dla grup szkolnych przekształcamy w pokoje 2 osobowe;

– 3 pokojami 3 – osobowymi z możliwością wstawienia dostawki lub łóżeczka niemowlęcego.

– wszystkie pokoje mają indywidualną łazienkę z prysznicem, umywalka, lustro, suszarka do włosów, mydłem do rąk i żelem pod prysznic;

– w każdym pokoju znajduje się łóżko z szafką nocną i lampką, biurko do pracy z lampką, telewizor z płaskim ekranem, krzesło, zestaw ręczników, telefon, czajnik, kubki, herbata, cukier, woda mineralna.

Goście hotelowi mogą parkować przy hotelu – wjazd od Centrum Nauki Da Vinci. Autokary mogą parkować na parkingu przy Centrum Nauki lub na parkingu przed restauracją.

DOJAZD DO HOTELU

Do hotelu można dojechać tak samo jak do Centrum Nauki Da Vinci.

 Jadąc z Kielc w miejscowości Podzamcze hotel widoczny jest z drogi krajowej nr 7po lewej stronie, jedziemy dalej ok 600 m i na zakręcie (droga po łuku) należy skręcić w lewo w zamkniętą drogę na Starochęciny, przed wiaduktem jest oznaczony zjazd w lewo na hotel i kawiarnię Da Vinci, następnie jedziemy prosto wjeżdżamy przez metalową bramę na teren Centrum Nauki Da Vinci, przejeżdżamy do końca parking i za budynkiem Centrum z prawej strony znajduje się hotel – mapa dojazdu w zakładce: kontakt