Restauracja

rozeta

Restauracja W XVII - Wiecznym Dworze Starosty Chęcińskiego

Restauracja Da Vinci

W naszych progach można zatrzymać się na nocleg w przytulnym hotelu ***, zjeść smaczne i estetycznie podane dania kuchni polskiej. Centrum Nauki, Hotel oraz Restauracja zlokalizowane są w zabytkowym kompleksie z XVII wieku o dużym znaczeniu historycznym. Potrawy regionalne oraz tradycyjne serwowane w naszej restauracji są idealnym dopełnieniem tego miejsca.

Szefowie kuchni w restauracji to wirtuozi smaku z bardzo dużym zmysłem estetycznym. Przygotowują dania najwyższej jakości z naturalnych składników i produktów pochodzących od lokalnych dostawców.

Zobacz menu naszej restauracji

Restauracja Da Vinci

Czekamy na Twoją rezerwację!

Imprezy Okolicznościowe

W cudownych okolicznościach przyrody, w zabytkowych wnętrzach Dworu Starostów Chęcińskich przygotowujemy kameralne imprezy okolicznościowe, dbając o najmniejsze szczegóły. Menu za każdym razem ustalamy indywidualnie, dopasowując do Państwa oczekiwań. Wyobraźnię kulinarną szef kuchni ma bardzo rozległą. Restauracja proponuje Państwu standardowe dania kuchni polskiej, uczty z dreszczykiem oraz kolacje degustacyjne w stylu restauracji Michelin.

Możemy serwować dania z kuchni lub przygotowywać je przy gościach. Dbamy o to, aby dania na talerzu były jak arcydzieła sztuki, które zachwycają swoim widokiem i pozwalają rozkoszować się smakiem w trakcie konsumpcji.

wesela stolik okrągły
wesela menu
sala weselna stół

Wesela plenerowe

Wesele w plenerze w otoczeniu parkowej roślinności, kwiatów, przy akompaniamencie śpiewu ptaków, szumu drzew oraz przepięknej scenerii z widokiem na oświetlony nocą Zamek w Chęcinach. Wesela w plenerze są niezwykle magiczne i malownicze – dają wiele możliwości i mnóstwo rozwiązań, są atrakcją samą w sobie – są to chwile, do których wraca się pamięcią przez lata.

Ofertę wesela plenerowego szyjemy na miarę – począwszy od ustalenia wielkości namiotu, jego wyposażenie, oświetlenie, dekoracji, oprawy muzyczno-fotograficznej, kończąc na ofercie dań ciepłych, zimnych, nie zapominając o bufecie słodkości, barze z trunkami czy obsłudze, od której tak naprawdę tego wieczoru zależy wiele. Szczegółowych informacji w tym zakresie udziela nasz specjalista od eventów pod nr tel. +48 530 893 572.

Da Vinci wesela plenerowe namiot
Da Vinci namiot plenerowy wnętrze
Da Vinci wesela w plenerze

Menu dla dzieci


Dzieci są najmilszymi z gośćmi w naszej restauracji. Dlatego oferujemy im specjalne menu dla dzieci. Mogą wybierać spośród szerokiego wachlarza potraw te, które lubią najbardziej. Nasze potrawy są zdrowe, smaczne i odpowiednie dla ich wieku. Wśród naszych propozycji dla małych smakoszy znajduję się dania obiadowe oraz desery. Zadbaliśmy również o to, aby każdy miał możliwość skompletowania swojego posiłku – istnieje możliwość dokupienia dodatków lub napojów.

Dla dzieci dostępny jest również kącik, gdzie w oczekiwaniu na swoje zamówienia mogą kolorować do woli lub bawić się zabawkami.

Serdecznie zapraszamy rodziców i ich pociechy do odwiedzenia Restauracji Da Vinci!

Formularz Kontaktowy

Skontaktuj się z nami!

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Twoja wiadomość nie została dostarczona. Spróbuj ponownie.

Zadzwoń
Rezerwuj
Dojazd
image/svg+xml
Zamów online