Restauracja

rozeta

Restauracja W XVII - Wiecznym Dworze Starosty Chęcińskiego

Restauracja Da Vinci

W naszych progach można zatrzymać się na nocleg w przytulnym hotelu ***, zjeść smaczne i estetycznie podane dania kuchni polskiej z delikatnym akcentem kuchni śródziemnomorskiej, a to z uwagi na fakt, że Centrum Nauki, Hotel oraz Restauracja noszą nazwę Da Vinci.

Da Vinci restauracja danie
Da Vinci restauracja danie
Da Vinci restauracja danie

Zobacz menu naszej restauracji

Restauracja Da Vinci

Czekamy na Twoją rezerwację!

Imprezy Okolicznościowe

W cudownych okolicznościach przyrody, w zabytkowych wnętrzach Dworu Starostów Chęcińskich przygotowujemy kameralne imprezy okolicznościowe dbając o najmniejsze szczegóły. Menu za każdym razem ustalamy indywidualnie dopasowując do Państwa oczekiwań. Wyobraźnię kulinarną szef kuchni ma bardzo rozległą – możemy zaproponować standardowe dania kuchni polskiej, włoskiej, śródziemnomorskiej, ale także np. bufet sushi, czy pokaz kulinarny w trakcie imprezy.

Możemy serwować dania z kuchni lub przygotowywać przy gościach. Dbamy o to, aby dania na talerzu były jak arcydzieła sztuki, które zachwycają swoim widokiem i pozwalają rozkoszować się smakiem w trakcie konsumpcji. Poniżej przykładowy wybór dań.

wesela stolik okrągły
wesela menu
sala weselna stół

Wesela plenerowe

Wesele w plenerze w otoczeniu parkowej roślinności, kwiatów, przy akompaniamencie śpiewu ptaków, szumu drzew oraz przepięknej scenerii z widokiem na oświetlony nocą Zamek w Chęcinach. Wesela w plenerze są niezwykle magiczne i malownicze – dają wiele możliwości i mnóstwo rozwiązań, są atrakcją samą w sobie – są to chwile, do których wraca się pamięcią przez lata.

Ofertę wesela plenerowego szyjemy na miarę – począwszy od ustalenia wielkości namiotu, jego wyposażenie, oświetlenie, dekoracji, oprawy muzyczno-fotograficznej, kończąc na ofercie dań ciepłych, zimnych, nie zapominając o bufecie słodkości, barze z trunkami czy obsłudze, od której tak naprawdę tego wieczoru zależy wiele. Szczegółowych informacji w tym zakresie udziela nasz specjalista od eventów pod nr tel. +48 530 893 572.

Da Vinci wesela plenerowe namiot
Da Vinci namiot plenerowy wnętrze
Da Vinci wesela w plenerze
naleśnik dla dzieci

Menu dla dzieci


Szef kuchni w restauracji w trosce o najmłodszych przygotował specjalne menu dla dzieci. Karta menu w formie kolorowanki z mini zestawem kredek uprzyjemni dzieciom czas oczekiwania na dania.

Formularz Kontaktowy

Skontaktuj się z nami!

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Twoja wiadomość nie została dostarczona. Spróbuj ponownie.

Zadzwoń
Rezerwuj
Dojazd
image/svg+xml
Zamów online