Restauracja

rozeta

Restauracja W XVII - Wiecznym Dworze Starosty Chęcińskiego

Restauracja Da Vinci

W naszych progach można zatrzymać się na nocleg w przytulnym hotelu ***, zjeść smaczne i estetycznie podane dania kuchni polskiej z delikatnym akcentem kuchni śródziemnomorskiej, a to z uwagi na fakt, że Centrum Nauki, Hotel oraz Restauracja noszą nazwę Da Vinci.

Da Vinci restauracja danie

Zobacz menu naszej restauracji

Restauracja Da Vinci

Czekamy na Twoją rezerwację!

Imprezy Okolicznościowe

W cudownych okolicznościach przyrody, w zabytkowych wnętrzach Dworu Starostów Chęcińskich przygotowujemy kameralne imprezy okolicznościowe dbając o najmniejsze szczegóły. Menu za każdym razem ustalamy indywidualnie dopasowując do Państwa oczekiwań. Wyobraźnię kulinarną szef kuchni ma bardzo rozległą – możemy zaproponować standardowe dania kuchni polskiej, włoskiej, śródziemnomorskiej, ale także np. bufet sushi, czy pokaz kulinarny w trakcie imprezy.

Możemy serwować dania z kuchni lub przygotowywać przy gościach. Dbamy o to, aby dania na talerzu były jak arcydzieła sztuki, które zachwycają swoim widokiem i pozwalają rozkoszować się smakiem w trakcie konsumpcji. Poniżej przykładowy wybór dań.

wesela stolik okrągły
wesela menu
sala weselna stół

Wesela plenerowe

Wesele w plenerze w otoczeniu parkowej roślinności, kwiatów, przy akompaniamencie śpiewu ptaków, szumu drzew oraz przepięknej scenerii z widokiem na oświetlony nocą Zamek w Chęcinach. Wesela w plenerze są niezwykle magiczne i malownicze – dają wiele możliwości i mnóstwo rozwiązań, są atrakcją samą w sobie – są to chwile, do których wraca się pamięcią przez lata.

Ofertę wesela plenerowego szyjemy na miarę – począwszy od ustalenia wielkości namiotu, jego wyposażenie, oświetlenie, dekoracji, oprawy muzyczno-fotograficznej, kończąc na ofercie dań ciepłych, zimnych, nie zapominając o bufecie słodkości, barze z trunkami czy obsłudze, od której tak naprawdę tego wieczoru zależy wiele. Szczegółowych informacji w tym zakresie udziela nasz specjalista od eventów pod nr tel. +48 530 893 572.

Da Vinci wesela plenerowe namiot
Da Vinci namiot plenerowy wnętrze
Da Vinci wesela w plenerze
naleśnik dla dzieci

Menu dla dzieci


Szef kuchni w restauracji w trosce o najmłodszych przygotował specjalne menu dla dzieci. Karta menu w formie kolorowanki z mini zestawem kredek uprzyjemni dzieciom czas oczekiwania na dania.

Formularz Kontaktowy

Skontaktuj się z nami!

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.

Twoja wiadomość nie została dostarczona. Spróbuj ponownie.

Zadzwoń
Rezerwuj
Dojazd
image/svg+xml
Zamów online