KOLACJA ZARĘCZYNOWA

Planujesz oświadczyny i chcesz, aby ten wieczór był niezapomniany? 

Restauracja Da Vinci w Podzamczu to idealne miejsce! Oferujemy elegancką kolację zaręczynową, która uczyni ten moment magicznym. Niezależnie od tego, czy marzysz o romantycznej kolacji w intymnym zakątku naszej restauracji, sali dworskiej w części zabytkowego Dworu Starostów Chęcińskich czy o uroczystości pod gołym niebem w pięknym plenerze- barokowym ogrodzie z zabytkową bramą Jana III Sobieskiego czy na dziedzińcu Zamku Królewskiego w Chęcinach, jesteśmy właśnie po to, aby spełnić Twoje oczekiwania. Kolacja zaręczynowa

Kolacja zaręczynowa w murach restauracji Da Vinci

Nasza restauracja to przytulne i eleganckie wnętrza, które stanowią idealne tło dla wyjątkowej kolacji. Rozumiemy, że każda para jest wyjątkowa. Dlatego też, nasze usługi są dostosowane do Waszych indywidualnych potrzeb i marzeń. Nasz wykwalifikowany zespół zadba o każdy szczegół, od planowania po realizację, abyście mogli cieszyć się każdą chwilą bez stresu. Stworzymy romantyczną atmosferę za pomocą świec, kwiatów oraz innych dekoracji, które podkreślą wyjątkowość tej chwili. Dźwięki delikatnej muzyki dodadzą wieczorowi romantycznego charakteru. Zaś szef kuchni zadba o Wasze kubki smakowe- przygotuje specjalne menu, dostosowane do Waszych gustów i preferencji.

Kolacja zaręczynowa na Zamku Królewskim w Chęcinach

Kolacja zareczynowa na zamku nieopodal naszej restauracji to druga z form najczęśćiej wybieranych przez zakochanych! Zamek królewski jako miejsce na kolację zaręczynową nadaje całemu wydarzeniu aurę elegancji i historycznego uroku. Wybór tak majestatycznego miejsca sprawia, że okazja staje się jeszcze bardziej wyjątkowa. Zabytkowe mury, wejście na basztę czy krótki spacer na terenie zamku z pięknymi widokami na okolicę miasteczka sprawią, że ten wieczór stworzy niezapomniane wspomnienia! Połączenie historycznego uroku zamku z romantycznymi detalami jak muzyka na żywo, profesjonalna sesja czy pokaz fajerwerków sprawią, że ten wieczór będzie wyjątkowy i magiczny.

Przygotowana przez nasz zespół kucharzy kolacja jest równie wykwintna, co otoczenie. Menu może składać się z kilku dań przygotowanych z wykorzystaniem najlepszych i najświeższych składników. Do tego starannie dobrane wina, które dopełnią smak każdego dania.

Zadzwoń
Rezerwuj
Dojazd