SALON KULTURALNY DA VINCI

Powstały w lutym Salon Kulturalny w Dworze Starostów Chęcińskich to miejsce dedykowane miłośnikom kultury i sztuki! To nie tylko centrum artystycznych przeżyć, ale także oaza dla osób poszukujących intelektualnych i duchowych inspiracji. Naszym celem jest promowanie wartości kultury, sztuki i idei. Które w  rezultacie inspirują do refleksji nad życiem, etyką, zdrowiem psychicznym i rozwojem osobistym. 

W trosce o promocję turystyczną Dworu Starostów Chęcińskich, Salon Kulturalny to miejsce, gdzie będziemy zapraszać artystów z różnych zakątków Polski tworząc ciekawą i atrakcyjną ofertę wydarzeń. Zależy nam na tym, aby restauracja była miejscem wolnym od polityki i niskiej rozrywki. Ponadto chcemy, aby Goście mogli odpocząć od codziennego zgiełku, skupić się na pięknie sztuki i głębszych aspektach życia. Pragniemy, aby atmosfera w Salonie Kulturalnym była przyjazna, pełna szacunku i otwarta na różnorodność myśli.Dwór Starostów Chęcińskich, jako miejsce naszego Salonu Kulturalnego, stanie się oazą dla tych, którzy pragną poszerzać swoje horyzonty, doświadczać piękna sztuki oraz dzielić się pasją z innymi. Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa przyczyni się do budowania społeczności, która ceni wartości kulturowe, sztukę i wzajemne zrozumienie.

JAK POWSTAŁA INICJATYWA?

Nie ma przypadków. Aktor Andrzej Pieczyński znalazł swoje miejsce na ziemi nieopodal Podzamcza – blisko natury, gdzie czas płynie wolniej, przyroda jest wyjątkowo hojna, a ludzie życzliwi. Pewnego dnia, razem z Katarzyną Gocał aktorzy zawitali do Podzamcza, zwiedzili Dwór Starostów Chęcińskich. Zachwycili się miejscem i zaczęło się snucie planów o tym, aby kultura zagościła w tych pięknych, historycznych murach. Pierwszą inicjatywą były Podwieczorki „U Starostów” wiosną 2023 r. – inicjatywa cieszyła się dużym zainteresowaniem. W związku z tym z inicjatywy Renata Kamienik zawarte zostało porozumienie i tak narodziła się idea Salonu Kulturalnego Restauracji Da Vinci.

WSPARCIE SALONU KULTURALNEGO DA VINCI

Zapraszamy Państwa serdecznie do zaangażowania się i wsparcia naszej inicjatywy poprzez dołączenie do „LOŻY PATRONÓW” – grupy darczyńców, która wspiera działalność Salonu Kulturalnego. Ponadto pragniemy podziękować za zainteresowanie oraz gotowość do wspierania naszych działań.

Oferujemy różnorodne pakiety, z których mogą Państwo skorzystać, dostosowując swoje wsparcie do indywidualnych preferencji. Poniżej szczegółowe informacje na temat dostępnych pakietów:

 1. 🥈 Pakiet SREBRNY – 300 zł/rok
  • Wstęp na każde wydarzenie z poczęstunkiem.
  • Korzyść: Jedno wydarzenie w roku gratis.
  • Kawa/ herbata, poczęstunek.
  • Ponadto w przypadku dodatkowych wydarzeń, otrzymują Państwo wstęp gratis.
 2. 🏅 Pakiet ZŁOTY – 1800 zł/rok
  • Wstęp na każde wydarzenie.
  • Kolacja z artystą/ zaproszonym Gościem.
 3. MECENAT SALONU KULTURALNEGO – 1000 zł/ pojedyncze wydarzenie
  • Wstęp na pojedyncze wydarzenie.
  • Kolacja z artystą/ zaproszonym Gościem dla dwóch osób.
  • Specjalne imienne podziękowania w materiałach promocyjnych i na forum Salonu.

Zakup jednego z powyższych pakietów nie tylko umożliwi Państwu uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych, ale również pozwoli wesprzeć naszą działalność. Jesteśmy wdzięczni za każdy wkład, a w ramach naszych pakietów staramy się dostarczyć wyjątkowe przywileje i doznania kulturalne.

Dziękujemy za zrozumienie oraz za Państwa wsparcie, które jest nieocenione dla naszej społeczności kulturalnej. W razie pytań lub chęci skorzystania z któregoś z pakietów, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 530893572. Razem możemy tworzyć niezapomniane chwile i wspierać rozwój kultury lokalnej

Zadzwoń
Rezerwuj
Dojazd