WYJAZDY INTEGRACYJNE

Hotel Da Vinci na terenie kompleksu pałacowo- parkowego to idealne miejsce na niezapomniane wyjazdy integracyjne, które pomogą wzmocnić więzi w Twoim zespole, poprawić komunikację i zwiększyć motywację do wspólnej pracy. Oferujemy idealne warunki do organizacji różnorodnych aktywności team-buildingowych, zapewniając jednocześnie komfortowy pobyt i doskonałą obsługę. Baza noclegowa znajduje się w zabytkowym spichlerzu – pokoje są bardzo przytulne, w pełni wyposażone.

DA VINCI- ATUTY OBIEKTU NA WYJAZD INTEGRACYJNY

  • Komfortowe zakwaterowanie w zabytkowym spichlerzu wyjazd integracyjny

Hotel Da Vinci *** posiada 23 pokoje. Położony jest w malowniczej okolicy, otoczonej naturą, co sprzyja relaksowi i odpoczynkowi. Każdy z pokoi w pełni wyposazony w indywidualna łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. Ponadto na obiekcie bezpłatny dostęp do wi-fi, filtrowana woda z dystrybutora oraz monitorowany parking.

Fontanna przy hotelu Da Vinci
  • Wysmienite posiłki w restauracji

Nasza restauracja serwuje pyszne dania kuchni lokalnej i międzynarodowej. Oferujemy także specjalne menu na zamówienie, które można dostosować do potrzeb i preferencji uczestników wyjazdu. Wszystkie posiłki przygotowywane są ze świeżych, lokalnych składników. wyjazd integracyjny

  • Sale konferencyjne

Nasza restauracja dysponuje w pełni wyposażonymi salami konferencyjnymi, idealnymi do organizacji spotkań, warsztatów i prezentacji. Sale posiadają nowoczesny sprzęt audiowizualny. Co w rezultacie zapeni komfort i efektywbność pracy.

  • Lokalizacja i otoczenie

Hotel mieści się w malowniczej okolicy, otoczonej naturą z przepieknym barokowym ogrodem i zabytkowa bramą Jana III Sobieskiego. Ponadto bliskość atrakcji turystycznych jak Zamek królewski w Chęcinach, Centrum Naukowe Leonardo Da Vinci z Dworem Starostów Chęcińskich, Park Etnograficzny w Tokarni, Gród Pędzików, Jaskinia Raj czy rezerwat przyrody Góra Miedzianka oraz dostęp do szlaków pieszych i rowerowych to dodatkowe atuty naszego obiektu.

Hotel Da Vinci

Nasz zespół z wieloletnim doświadczeniem w organizacji wyjazdów integracyjnych zadba o każdy detal. Od momentu rezerwacji aż do zakończenia pobytu, jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby wszystko przebiegało zgodnie z planem i oczekiwaniami. Pozwól nam zatem pomóc w stworzeniu tego niezapomnianego wyjazdu integracyjnego, który połączy Twój zespół i zmotywuje do wspólnej pracy.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów i przygotowania indywidualnej oferty dostosowanej do potrzeb Twojej firmy.

rezerwacje@davinci.travel.pl

tel:577357177

Zadzwoń
Rezerwuj
Dojazd