MUZYKA NA ŻYWO- WYJATKOWE CHWILE Z BLISKIMI

Organizacja muzyki na żywo podczas posiłku to wyjątkowy sposób na stworzenie niezapomnianej atmosfery dla zaproszonych Gości. Muzyka na żywo wwzbogaci każde wydarzenie, dodając mu elegancji i niepowtarzalnego charakteru.

Jeżeli zatem zależy Wam na właśnie takim połączeniu spędzenia czasu z rodziną czy przyjaciółmi zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminu.

Kto zagra dla Was muzykę?

Obiad przy muzyce na żywo w Da Vinci umili młody, niezwykle wrażliwy i utalentowany muzyk, klawiszowiec, twórca muzyki i nauczyciel – Wojciech Lisowicz. Absolwent Studium Organistowskiego w Kielcach. Ukończył studia I stopnia w Katedrze Muzyki Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wiele lat pracował jako organista. Od 8 lat współtworzy zespół Wave; jest autorem muzyki dla wielu utworów. Wspólnie z zespołem nagrał 3 albumy:

  • Me and reality w 2017 r
  • Between w 2018 r
  • Dream w 2020r

Obecnie Wojciech jest akompaniatorem i twórcą muzyki w tatrze TeTaTet i jest nauczycielem gry na pianinie w szkole Lovemusic. Obiad przy muzyce na żywo to idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu przede wszystkim z rodziną lub przyjaciółmi. Podczas koncertu Wojciech zabierze Was w muzyczną podróż, wykonując oryginalne i własne aranżacje. W rezultacie usłyszymy polskie i zagraniczne utwory. Czy nas czymś zaskoczy? Przekonacie się o tym sami już w najbliższą niedzielę, tj. 18 listopada o godzinie 18:00.

Posiłek w restauracji z muzyką na żywo – wspólne chwile z rodziną

Muzyka w restauracji stanowi niezwykłe doświadczenie, które łączy smak, dźwięk i atmosferę w harmonijną całość. Dlatego, obiad przy muzyce na żywo to więcej niż jedzenie – to podróż przez zmysły, gdzie kulinarna rozkosz naszych serwowanych potraw spotyka się z artystycznym brzmieniem. Obiad przy muzyce na żywo to świetne rozwiązanie dla naszych zmysłów, gdyż zostają stymulowane w wyjątkowy sposób. W rezultacie smak potrawy staje się intensywniejszy, a melodie dodają głębi każdemu daniu. To nie tylko jedzenie, to rytuał. Każdy kęs to nuta, a każda nuta to smak, który zostaje z nami na dłużej. Muzyka na żywo w restauracji nie tylko wypełnia przestrzeń dźwiękiem, ale tworzy również atmosferę. Ułatwia nam zanurzenie się w chwilę.

To niezapomniana podróż przez różne emocje, od nostalgi przez radość, do refleksji. W rezultacie melodia łączy się z aromatem potrawy, tworząc wspólny rytm dla smakoszy i melodyjną ścieżkę dla pasjonatów muzyki. Obiad przy muzyce na żywo staje się okazją do dzielenia się doznaniami z bliskimi, rodziną czy przyjaciółmi. To czas, który jeszcze bardziej podkreśla znaczenie relacji i tworzy wspomnienia, które zostaną z nami na długo. Obiad przy muzyce na żywo to nie tylko jedzenie w restauracji, to podróż w czasie i przestrzeni. Smak i dźwięk łączą się w jedno niepowtarzalne doświadczenie dla zmysłów i duszy. Dlatego jest to tak ważne, aby celebrować takie chwile.

Zadzwoń
Rezerwuj
Dojazd