UCZTA Z DRESZCZYKIEM

Da Vinci Restauracja to nie tylko ekskluzywnie podane dania na talerzu- to również sztuka łaczenia dań z organizowanymi spektaklami, pokazami czy nawet wystawą artystyczną. Jeżeli planujecie wyjątkowe wydarzenie dla swoich bliskich spektakl 'Morderstwo w Palazzo Da Vinci’- uczta z dreszczykiem w reżyserii Andrzeja Pieczyńskiego będzie idealnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu. Udział w mrocznej intrydze w połączeniu z daniami kuchni włoskiej to świetny pomysł zarówno dla pań jak i panów. Wyjątkowa kolacja kryminalna, która obudzi Twoje zmysły i intrygujące myśli. Gotowi na niezwykłe połączenie sztuki i smaku?

Mroczny repertuar uczty z dreszczykiem

Uczta z dreszczykiem prezentuje mroczną intrygę w Palazzo Da Vinci. Contessa Margheritta della Tovere podejmuje gości wykwintną włoską kolacją, urządzoną z okazji szczęśliwego powrotu do domu jej zaginionej córki. Radość z odzyskania dziecka jest wielka, zwłaszcza że fakt ten powoduje odmrożenie gigantycznej fortuny rodu. Uroczysty wieczór komplikuje jednak uknuta intryga – wśród zaproszonych gości kryje się morderca, chcący wejść w posiadanie ogromnych pieniędzy rodu Tovere. Plan jest zbrodniczy, a jego ofiarą pada przypadkowa osoba. Przypadkowa, ale czy niewinna…? Splot wydarzeń i prowadzone śledztwo, sprawiają, że – jak się okazuje w toku – każdy z gości może mieć ukryte powody popełnienia przestępstwa. O tym, kto ostatecznie jest winny, dowiecie się Państwo podczas ekskluzywnej, pełnej zagadek i humoru, kryminalnej kolacji z kobrą w tle.

„Morderstwo w Palazzo Da Vinci” jest sztuką wyreżyserowaną przez Andrzeja Pieczyńskiego. Cenionego aktora, reżysera, dramaturga, znanego szerokiej publiczności z filmu pt. „Wielki Szu”. Na dodatek w kryminale wystąpią wspaniali aktorzy: Beata Wojciechowska, Anna Iwasiuta, Katarzyna Gocał, Adrian Wajda, Bartosz Budny i Andrzej Pieczyński.

Prawdziwie włoska uczta z dreszczykiem

Mistrzem kuchni Restauracji Da Vinci jest Sebastian Strójwąs i to właśnie on przygotuje dla Państwa wyjątkową kolację. Zaczynając od aperitifu, białego wytrawnego wina, w następnej kolejności podamy przystawkę assiette z bakłażana w trzech smakach. Serwowaną zupą będzie krem z kopru włoskiego z kompresowany fenkułem w maśle z ziół skropiony oliwą bazyliową. Pierś z kaczki sous vide w sosie pomarańczowym z purée z pietruszki, marynowanymi szalotkami w occie balsamicznym jako danie główne. Na deser rozkoszować się Państwo będą tiramisu z owocami i tiulem z czekolady belgijskiej. Czy kiedykolwiek wyobrażaliście sobie, że obejrzycie sztukę teatralną, a w przerwie będą serwowane wytworne dania?

Pałacowy nastrój restauracji Da Vinci

Uczta z dreszczykiem wymaga oczywiście odpowiedniego klimatu. Restauracja Da Vinci w Dworze Starostów Chęcińskich w Podzamczu, stwarza idealny nastrój dla wykwintnej kolacji. Ponadto pałacowe otoczenie sprawi, że nasi gości prawdziwie poczują się częścią sztuki.

Uczta z dreszczykiem, w której goście grają rolę

Pomiędzy odsłonami kolejnych historii budujących napięcie goście będą mogli delektować się cudownymi kompozycjami dań mistrzów sztuki kulinarnej restauracji Da Vinci. Jednak szczególną atrakcją będzie wspólne typowanie domniemanego mordercy. Profesjonalni aktorzy, najlepsi kucharze a tym samym pełna humoru, intrygująca kryminalna historia i wykwintna kuchnia to najlepsza receptura na niezapomniany wieczór.

REZERWACJA

Celem ustalenia terminu organizacji wydarzenia dla Państwa grupy prosimy o kontakt mailowy restauracja@davinci.travel.pl lub marketing@davinci.travel.pl

Zadzwoń
Rezerwuj
Dojazd